(UŽIVO) Čukarički vodi 2:0, Zvezda je neprepoznatljiva!

Prvi meč sa novim trenerom i prvi posle pada na drugo mesto superligaške tabele

Povratnički debi Boška Đurovskog na Marakani i pokušaj Crvene zvezde da u meču koji dolazi posle pada na drugo mesto superligaške tabele zaleči rane plasmanom u finale nacionalnog kupa.

SASTAVI:

Crvena zvezda: Manojlović, Petković, Le Talek, Frimpong, Anđelković, Donald, Ristić, Poletanović, Kanga, Plavšić, Boaći.
Klupa: Kahriman, Luković, Račić, Milić, Adžić, Srnić, Vučićević.

Čukarički: Pajović, Jovanović, Đurić, Kopitović, Bogosavac, Docić, D. Srnić, Obradović, Bojić, Kajević, Ožegović.
Klupa: Petrić, Jovanović, Matić, Radonjić, Jevtić, Milojević, Radić.

Sudija: Marko Popović

TOK MEČA

60. minut – Boaći dobija žuti karton, i moglo bi se reći da je imao sreće s obzirom kako je udario Đurića.

58. minut – Bogosavac je bio u naletu ka Manojlovićevom golu, Le Talekj spašava u poslednjem trenutku.

54. minut – GOOOOOL! Tačnije autogol Nemanje Milića posle kornera koji je izveo Dragoljub Srnić. Presečena prva ofanziva crveno-belih.

Izmena u Zvezdi, umesto Poletanovića je u igri Milić.

Poluvreme.

43. minut – Zapretio i Kanga, šutem sa vrha kaznenog, ali završava iznad prečke.

40. minut – Težak, težak promašaj Boaćija! Imao je sve vreme ovog sveta u petercu posle Ristićevog centaršuta, čak se i oslobodio lepo svog čuvara, ali je loptu poslao Pajoviću u ruke.

39. minut – Evo i sporne situacije. Bojiću svirana ofsajd pozicija, ali nije bila…

33. minut – Vrlo lako je moglo da bude 2:0! Ožegović je lako prošao Le Taleka i ušao u peterac iskosa, srećom po njega reagovao je Frimpong, a Anđelković izbacio loptu.

30. minut – Ristićevo izvođenje kornera nije bilo teško za Pajovića.

22. minut – Ponovo Anđelković sa leve strane šalje dobar centaršut, ali maltene sa gol-aut linije, pa Boaći nije uspeo da zahvati loptu kako treba. Bila bi to jako dobra prilika da jeste.

18. minut – Odlična prilika za Zvezdu, Boaći je zamaaalo promašio glavom stativu kada mu je sjajnu loptu poslao Anđelković.

16. minut – Žuti karton za Dragoljuba Srnića za jači start nad Kangom.

15. minut – Pajović uspešno brani dobar šut Mihaila Ristića sa više od 20 metara.-

10. minut – Nema interesantnih momenata posle gola. Zvezda izgleda nimalo inspirisano.

4. minut GOOOOOOL. Vodi Čukarički. Posle skraćenog kornera, Srnić je nabacio loptu Ožegoviću koji je nesmotrenu Zvezdinu odbranu nadvisio i zakucao loptu iza Manojlovića za 0:1.

1. minut Susret je počeo, na stadionu ima tek koja hiljada navijača. Vrlo skromna poseta na stadionu Rajko Mitić.

Post Author: Milan Petrović