Trofej Čačka u Bodybuilding-u, Fitness-u i Bodyfitnes-u

Dana 08. maja 2021. godine održan je trofej Čačka u Bodybuilding, Fitnessu i Bodyfitnesus, koji je ujedno i bilo i kvalifikaciono takmičenje za Evropsko prvenstvo. Na takmičenju su učestvovali takmičari iz Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine.

Takmičar Pauerlifting i Bodybuilding iz sportskog kluba “Knjaževac”, Denis Aleksić, ostvario je do sada najbolji rezultat za klub time što je osvojio pehar za prvo mesto u kategoriji mens Physique do 182cm.

Sledeće prvenstvo koje očekuje PBBSK Knjaževac biće Otvoreno Prvenstvo Vojvodine u Novom Sadu.

Powerlifting i bodybuildig sportski klub “Knjaževac# nastupio je 24. aprila 2021. godine nastupio je na Otvorenom Prvenstvu Srbije u Bens press-u u sportskoj sali u Trsteniku. Na tom takmičenju učestvovali je oko 80 takmičera iz Srbije, Slovenije i Makedonije, za PBBSK “Knjaževac” 5 takmičera i 3 takmičerke.

U kategoriji OSI do 83, kg nastupao je Srđan Ristić, koji je psvojio zlatnu medalju i oborio lični rekord.

U kategoriji juniorki do 56. kg nastupala je Tina Savić i osvojila zlatnu medalju.

U kategoriji veteranki do 72. kg nastupala je Marija Rakić i osvojila zlatnu medalju.

U kategoriji seniora do 74. kg nastupao je Denis Aleksić, gde je osvojio 4. mesto.

U kategoriji seniora do 93. kg nastupio je Stefan Milosavljević i osvojio 7. mesto.

U kategoriji juniora do 83. kg nastupio je Dušan Petrović i osvojio zlatnu medalju

U kategoriju juniora do 93 kg. Nastupio je Aleksandar Živković i osvojio bronzanu medalju.

U kategoriji juniorki do 52 kg. Tijana Trifunović ostala je bez plasmana.

Odlazak na prvenstva pomogli su Lokalna samouprava i Sportski Savez Knjaževac.

Post Author: Rtvm2020